Karlovačkim atletičarima dva srebra i dvije bronce na dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke

Karlovačkim atletičarima dva srebra i dvije bronce na dvoranskom
prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke

Dvije srebrne i dvije brončane medalje osvojili su atletičari i atletičarke AK Karlovca na dvoranskom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore i seniorke održanom u Zagrebu.

Uspješniji su ovog puta bili muški - Bruno Belčić je u daleko najuzbudljivijoj utrci cijelog prvenstva osvojio srebro u utrci na 1.500 metara zaostavši u foto finišu samo stotinku iza pobjednika Cibana iz kutinske Moslavine. Srebrno odličje osvojila je i karlovačka štafeta na 4x400 metara za koju su trčali Borna Burić, Tin Dolšak, Bruno Belčić i Hrvoje Neralić.

Djevojkama su, pak, pripale dvije bronce. Helena Valentić zauzela je treće mjesto u utrci na 3.000 metara, dok je Lea Novković bila treća na 60 metara s preponama. Karlovački atletičari i atletičarke imali su još niz dobrih plasmana na četvrta i peta mjesta, a Ivan Katić je, nastupajući izvan konkurencije, ostvario najbolji rezultat na 800 metara.

Bruno Belčić nastupio je i na troboju atletskih reprezentacija Hrvatske, Slovenije i Srbije održanom u Novom Mestu. Trčao je na 1.500 metara i osvojio četvrto mjesto ukupno, a u bodovnom poretku treće, budući je ispred njega bio i jedan natjecatelj iz Bosne i Hercegovine koji je trčao izvan konkurencije.