Mladi hrvatski rukometaši nakon "šetnje" skupinom sve upropastili u osmini finala i izgubili od Mađarske

Mladi hrvatski rukometaši nakon

Nakon što su izuzetno uvjerljivo osvojili svoju skupinu na Svjetskom kadetskom prvenstvu u Sjevernoj Makedoniji i bili ne samo superiorni pobjednici skupine, već i daleko najučinkovitija momčad cijele prve faze, mladi hrvatski rukometaši nažalost su sve to upropastili već u osmini finala. Dok se sanjalo i najavljivalo odličje, finale, a i naslov svjetskih prvaka, očito se malo previše i poletjelo, a to su iskoristili naši susjedi Mađari.

Mađarska je protiv Hrvatske slavila sa 27:23 i tako kreće dalje u borbu za odličja, dok naše mlade rukometaše čeka razočaravajuća borba za plasman od 9. do 16. mjesta.

U sivilo današnje predstave mlade reprezentacije Hrvatske uklopili su se i Karlovčani - Čakarić je ostao bez pogotka, a Rukavina se u strijelce upisao 2 puta.