Nogometaši Karlovca 1919 na gostovanju kod Odre nastavili niz neporaženosti, ali ne i niz pobjeda

Nogometaši Karlovca 1919 na gostovanju kod Odre nastavili niz
neporaženosti, ali ne i niz pobjeda

Nogometaši Karlovca 1919 i dalje su neporaženi, ali ne više i maksimalni u novoj sezoni 4. HNL Središte. Oni su, naime, danas u iznimno burnoj utakmici protiv Odre na gostovanju odigrali 2:2.

Bilo je tu svega - domaći su imali dva neiskorištena jedanaesterca (jednog je obranio karlovački vratar Jurić-Bare, a drugi je završio u vratnici), ali i zaradili isključenje, a iz karlovačkog tabora ističu da je slabi sudac poprilično neopravdano svirao oba jedanaesterca za domaće, ali im zato nije svirao jedan čisti.

Kako bilo, nakon što su domaći poveli u 39. minuti, pa u posljednjim trenucima prvog dijela ostali s igračem manje, Karlovčani su furiozno krenuli u nastavku pa je Kurečki brzo izjednačio, a Turkalj potom i doveo Karlovac 1919 u vodstvo. Ipak, do kraja susreta Odra je uspjela izjednačiti.

Nakon tri kola Karlovac 1919 na drugom je mjestu ljestvice sa 7 bodova (na čelu je Dinamo iz Odranskog Obreža s maksimalnih 9), a u sljedećem kolu karlovački nogometaši dočekuju Savu Strmec.