Mali Dinamovci pobjednici završnog turnira limača U-11 za središte Zagreb

Na stadionu Branka Čavlovića – Čavleka održano je završno natjecanje limača U-11 središta Zagreb, u organizaciji Hrvatskog nogometnog saveza, Nogometnog saveza Karlovačke županije i NK Karlovac 1919. Na natjecanju su nastupali prvaci iz Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije te dva predstavnika Zagrebačkog nogometnog saveza.

Mali Karlovčani dobili su jaku skupinu u kojoj su poraženi od kasnijeg prvaka Dinama 7:0 i Gorice 3:1, te su na kraju igrali za peto mjesto protiv Klanjeca, a taj susret također su izgubili sa 4:1. Strijelac oba pogotka za Karlovac 1919 bio je Korač.

Prvaci su limači Dinama, koji su u uzbudljivoj i zanimljivoj finalnoj utakmici svladali vršnjake Lokomotive sa 3:2, dok je treća Gorica koja je u meču za broncu svladal Segestu 1:0.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Gabrijel Rukavina, a najbolji strijelac je Patrik Klančir, obojica iz Dinama. Najbolji vratar turnira je limač NK Gorice Matej Vidić.