Brežanovim tekvondašima tri prva mjesta na turniru u Vrbovcu…

U Vrbovcu je održan 14. međunarodni taekwondo turnir M2 Open, u organizaciji TKD Rugvica na kojemu je nastupilo 457 natjecatelja iz 59 klubova i 7 država. Taekwondo klub Karlovac nastupio je u kombiniranom sastavu mlađih kadeta, kadeta, juniore i seniora u muškoj i ženskoj konkurenciji. U ekipnoj konkurenciji “Brežanove bebe” zauzele su ukupno 3. mjesto konkurenciji seniora i seniorki.

Pojedinačni rezultati: Ela Znaor (kadetkinja -55 kg) 1. mjesto, Josip Vuljanić (kadet +65 kg) 1. mjesto, Ana Znaor (seniorka +67 kg) 1. mjesto, Magdalena Ljubić (mlađa kadetkinja -24 kg) 2. mjesto, Arijan Jelenović (senior -58 kg) 3. mjesto i Petra Božić (juniorka -46 kg) 3. mjesto. Sandro Tuškan, Nikola Brnardić, Ivan Klarić, Martin Štefanac, Danijel Bešić, Tena Naglić, Ivan Horvat nisu uspjeli doći do odličja

… a dugoreškim tekvondašima tri brončane medalje

Tri brončana odličja osvojili su dugoreški tekvondaši na staru nove sezone na istom tom turniru u Vrbovcu. Nastupilo je 10 članova TKD Duga Resa, treća mjesta i brončana odličja osvojili su: Dominik Aršulić (mlađi kadet -47), Marin Vratarić (kadet -57) i Mateja Kasunić (juniorka -55). Nastupili su još: Dora Černelić, Roko Blašković, Ronald Quitilen, Lucija Polović, Matija Brcković, Tin Katić i Leo Katić.

Natjecateljice TKD Banija Pandas osvojile ekipno 2. mjesto u sveukupnom poretku

Taekwondo klub Banija Pandas nastupio je sa 16 natjecatelja. Osvojili su ekipno 3. mjesto u mladim kadetima, kadetkinjama i juniorkama te ekipno 3. mjesto u ukupnom poretku mlađih kadeta/kadetkinja i kadeta/kadetkinja. “Pande” su osvojile i ekipno 2. mjesto u sveukupnom poretku na turniru za žene (seniorke, juniorke, kadetkinje i ml.kadetkinje).

U pojedinačnoj konkurenciji ostvareni su sljedeći rezultati: 1. mjesto Iva Požega (juniorke + 68kg) – 20:6/5:3, 1. mjesto Chiara Čumorić (ml. kadetkinje -27kg) – 8:5/5:1 , 1. mjesto Leona Grubiša (ml. kadetkinje -30kg) – 12:0/8:0/3:1, 1. mjesto Petar Fičko (ml. kadeti -36kg) – 7:0/6:0/5:0/6:4, 2. mjesto Katarina Latković(juniorke -55kg) – 0:0 zb/5:6, 2. mjesto Lucio Matuzić (ml. kadeti -33kg) – 5:0/7:0/7:1/4:7, 3. mjesto Mateja Kunović (seniorke -49kg) – 2:0/0:1 zb, 3. mjesto Tanja Bosiljevac (seniorke -49kg) – 4:10 i 3. mjesto Veronika Biličić (kadetkinje -51kg) – 10:7/7:8 zb Bez plasmana ostali su: Gabrijela Fehervari, Lucija Hrebac, Mia Šnajder, Dora Beronić, Niko Kunović, Adriano Qeta i Oscar Kovačić.