Sigurnom igrom Karlovac došao do oproštajne prvoligaške pobjede 28:24 pred domaćom publikom

Karlovčani su bez Šnajdera, Frketića i Rukavine koji su zbog povrede utakmicu morali pratiti s tribine osigurali zasluženu pobjedu kojom su se oprostili od domaće publike u ovogodišnjem prvenstvu a koje kolo prije kraja završavaju na drugom mjestu sa 30 bodova.

Iako ovaj susret za obje momčadi ništa bitno nije mogao promijeniti igralo se solidno. Metkovci su u Karlovac doputovali sa samo 9 igrača + 2 golmana i trenerom, bez predstavnika momčadi, što može značiti i da su unaprijed izvjesili bijelu zastavu. Ali tako nije izgledalo na terenu, barem ne do 20. minute do kad se igralo na gol zaostatka Metkovića za Karlovcem, sve dok Čakarić nije sa 3 uzastopna gola doveo svoju momčad na 3 razlike (12:9). U drugom dijelu domaćin je držao sigurnu distancu od 7-8 golova razlike a pred sami kraj su gostujući igrači smanjili na podnošljivih 4 razlike.

Kod domaćina istakli su se Tomislav Sudarić koji je uz to što je bio najefikasniji strijelac bio i igrač utakmice, te kapetan momčadi Antonio Glumac na golu.

—————————————————————————- KARLOVAC                            28 (16) METKOVIĆ MEHANIKA        24 (12)

KARLOVAC – ŠSD, gledatelja 150. SUCI: Gagula i Zorko (oba Zagreb). NADZORNIK: Marić (Repušnica). SEDMERCI: Karlovac 4/3, Metković Mehanika 2/2. ISKLJUČENJA: Karlovac 6 minuta (Begić 2, Janjanin 2, Šepac 2), Metković Mehanika 6 minuta (Kozina 2, Jakić 2, Bezer 2). KARLOVAC: Radočaj, Horvat 2, Čakarić 2, Capan 2, Begić 3, Janjanin, Šepac, Jurčević, Ćelić 3, Bačić 3 (3), Mrljak 2, Crnković 3, Sudarić 8, Domjančić, Šolić, Glumac (10+0). TRENERICA Tatjana Rašić. METKOVIĆ MEHANIKA: Marević 3, Jurković 1, Cvitanović 3, Buntić 5 (2), Koncul 1, Čupić 1, Romić (11+1), Kozina 2, Jukić, Jakić 6, Bezer 2. TRENER Filip Romić. IGRAČ UTAKMICE: Tomislav Sudarić (Karlovac). —————————————————————————- KAŠonline