Pregršt medalja osvojili karlovački i dugoreški tekvondaši na 4. Ozalj Openu

Ovogodišnji taekwondo kadetski turnir 4. Ozalj Open okupio je u sportskoj dvorani OŠ ‘Slava Raškaj’ 198 natjecatelja iz 18 klubova i dvije države među kojima su nastupili taekowndo klubovi iz Karlovca u Duga Rese.

TKD BANIJA PANDAS

Pomlađeni Pandas tim, pod vodstvom trenerice Mateje Kunović i trenera Nevena Trbojevića, nastupio je s 22 sportaša od kojih je 16 osvojilo medalje – 1 zlatnu, 7 srebrnih i 7 brončanih. U ukupnom poretku svih uzrasta “Pandice” su osvojile 4. mjesto. Drugo mjesto u ekipnom plasmanu osvojile su mlađe kadetkinje kluba, dok su ekipno 3. mjesto osvojile kadetkinje u svim dobnim skupinama i muški limači. U disciplini Kick ekipno 2. mjesto osvojile su kadetkinje, dok su kadeti osvojili 3. mjesto.

Rezultati: 1. mjesto Nikolin Hrebac MKŽ – 36kg 1. mjesto Ana Bedeniković KICK 2. mjesto Lirijana Jakšić KŽ – 44kg 2. mjesto Luka Vuković MKM – 33kg 2. mjesto Ema Vraneša MKŽ – 51kg 2. mjesto Borna Pavlaković KICK M1 2. mjesto Melani Bošnjak – KICK Ž1 2. mjesto Petar Milašin – KID M – 26kg 2. mjesto Tea Trupković MKŽ – 33kg 3. mjesto Marko Vuković KM – 65kg 3. mjesto Marko Fičko MKM – 36kg 3. mjesto Fran Kuri MKM – 51kg 3. mjesto Magdalena Kolarić MKŽ – 39kg 3. mjesto Ivano Weber KID M – 36kg 3. mjesto Matija Gvozdić KICK M2

Bez medalje su ostali: Marko Mesić MKM – 30kg, Niko Dropulić MKM – 36kg, Lucija Dropulić MKŽ – 30kg, Emanuela Blažević MKŽ – 43kg, Lorena Čavrag MKŽ – 39kg i Jana Lukačić MKŽ – 30kg.

TKD KARLOVAC

Natjecatelji Brežanovog Taekwondo kluba Karlovac osvojili su ekipno 5. mjesto. Osvojili su 3 prva mjesta, 2 druga i 3 treća mjesta.

Rezultati: 1. mjesto: Dalija Bunčić MKŽ -39kg (3 pobjede) 1. mjesto: Đorđe Bunčić KM-49kg (2 pobjede) 1. mjesto: Mia Paranos, Kid Ž A-26kg (1 pobjeda) 2. mjesto: Gabrijel Petrušić KID M A-24kg (bp) 2. mjesto: Tena Bahorić KID Ž A-30kg (bp) 3. mjesto: Ester Mržljak MKŽ-36kg (1 pobjeda) 3. mjesto: Izabela Župančić KID Ž A-28kg (bp) 3. mjesto: Marko Bahorić MKM-51kg (bp)

Bez plasmana su ostali: Rebecca Mržljak MKŽ-30kg (bp), Veronika Borković KID Ž A-24kg (bp) i Lea Oparnica MKŽ-33kg (bp).

TKD PRANA

Prana je u pratnji trenera Petra Lukežića nastupila sa 4 borca i osvojila 3 medalje. Zlatnu medalju je osvojila mlađa kadetkinja Lara Tuškan do 30 kg (2 pobjede), Brončane medalje osvojili su Nina Šket, mlađa kadetkinja do 33 kg (2 pobjede) i mlađi kadet do 36 kg Toni Spudić (1 pobjeda).

Nastupila je i mlađa kadetkinja Marija Mahečić ali uz odličnu borbu nije uspjela izboriti odličje.

TKD DUGA RESA

Dugoreška ekipa je na turniru Ozalj Open nastupila s 10 natjecatelja. Sveukupno su osvojili 3 prva, 2 druga i isto toliko trećih mjesta.

Rezultati: 1. mjesto Dominik Aršulić kad 65kg 1. mjesto Tea Trupković kad 51kg 1. mjesto Dora Ivanić lim A 30kg 2. mjesto David Cindrić mkad 27kg 2. mjesto Vita Malović mkad 36kg 3. mjesto Duje Halar mkad 33kg (bez pobjede) 3. mjesto Sara Ivanić mkad 43kg (bez pobjede)

Nastupili su još Nela Trupković, Leonardo Obrovac i Dora Halar.