Karataši Karlovca osvojili 15 medalja i ekipno 4. mjesto na turniru EuroCup Istria

Natjecatelji Karate kluba Karlovac 1969 nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru u Poreču. Na EuroCup Istria natjecali su se karataši iz 40 klubova iz 4 države. Karlovčani su nastupili sa 16 natjecatelja i ukupno osvojili 15 medalja, a u ukupnom poretku zauzeli su 4. mjesto. Bruna Briški i Lucija Šegavić proglašene za najbolje natjecateljice u kategorijama cicibanki i učenica.

REZULTATI

Zlatne medalje: Bruna Briški – cicibanke -26 kg Ivan Farkaš – ml. učenici -26 kg Jan Canjar – ml. učenici -34 kg Lucija Šegavić – učenice +44 kg

Srebrne medalje: Tomislav Čordašev – ml. učenici -30 kg Josip Farkaš – učenici -34 kg Sven Spahija – kadeti -57 kg Luka Basar – kadeti -70 kg Petra Stojković – ml. seniorke -61 kg

Brončane medalje: Roko Palajsa – ml. učenici -26 kg Nina Malobabić – ml. učenice -36 kg Gašpar Pogelšek – učenici +46 kg Aleksandar Malobabić – juniori -76 kg Tin Moškun – juniori +76 kg Magdalena Kovačić – ml. seniorke -61 kg

Sljedećeg vikenda najstariji natjecatelji imaju najvažniji turnir u godini, prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore.