Karlovački kik-boksači uspješni na turniru u Velikoj Britaniji, očekuju ih nastupi u Slunju, Sloveniji i Kutini

U Bristolu (Velika Britanija) održan je međunarodni turnir u kickboxingu koji je okupio oko 1.500 natjecatelja iz 17 država. Kickboxing klub Tigar je nastupio s četiri natjecateljice. Ana Pranjić je u uzrastu mlađih kadetkinja, u Point fightingu (-37 kg) osvojila zlatnu medalju kao i Roka Puljak u mlađim kadetkinjama u Point fightingu (+47 kg).

– Njih dvoje su ostvarile i brončane medalje prvog dana natjecanja u istim kategorijama samo u disciplini Light contact – kaže trener Zoran Cicvara.

Luna Spasojević je osvojila srebrnu medalju u uzrastu starijih kadetkinja (-55 kg), disciplina Point fighting, dok je Nika Radović osvojila brončanu medalju u istom uzrastu i disciplini (-50 kg).

Sljedeći nastup “Tigrovi” imaju u Slunju 27. listopada, zatim na Sloveniji Open 3. studenoga te na Kutini Open 10. studenoga 2018. godine.