Mateja Kunović ukupno 2. u poretku najboljih seniorki taekwondo turnira u Vrbovcu

Natjecatelji Taekwondo kluba Banija Pandas u Vrbovcu su nastupili na tradicionalnom međunarodnom M-2 turniru koji neslužbeno označava početak taekwondo sezone u Hrvatskoj. Nastupilo je oko 500 natjecatelja iz 66 klubova iz 7 država.

TKD Banija Pandas osvojila je 4 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane medalje. U ekipnom plasmanu kod mlađih kadeta Pande su zauzele 1. mjesto, u konkurenciji seniorki osvojili su ekipno 2. mjesto, a 3. mjesto zauzeli su ekipno kod mlađih kadeta i kadetkinja. Adriano Qeta zauzeo 2. mjesto u poretku najboljih mlađih kadeta, a Lucio Matuzić 3. mjesto u istom poretku. Mateja Kunović zauzela je ukupno 2. mjesto u poretku najboljih seniorki

Za mlađe kadete nastupili su: – Adriano Qeta MKM -33kg – 1. mjesto (4 pobjede) 5:1/19:2/12:0/1:0 TKO – Lucio Matuzić MKM -36kg – 1. mjesto (4 pobjede) 3:0/12:2/7:0/6:1 – Oscar Kovačić MKM -39kg – 1. mjesto (2 pobjede) 22:6/8:4

Za kadete i kadetkinje nastupili su: – Gabrijela Fehervari KŽ -37kg – 2. mjesto (2 pobjede) 38:0/8:6 ZB/0:15 – Lucija Hrebac KŽ -44kg – 3. mjesto (1 pobjeda) 9:2/4:7 – Aleksandra Macut KŽ -47kg – 3. mjesto (1 pobjeda) 20:9/6:17 – Mia Šnajder KŽ -51kg – bez plasmana – Petar Fičko KM -37kg – bez plasmana

Za juniorke nastupila je: Veronika Biličić JŽ -59kg – 3. mjesto (1 pobjeda) 13:4/7:17

Za seniorke nastupili su: – Mateja Kunović SŽ -49kg – 1. mjesto (3 pobjede) 13:2/1:1 ZB/5:0 – Iva Požega SŽ +67kg – 2. mjesto (1 pobjeda) 29:1/5:6 ZB

TKD Karlovac nastupio ja na istom turniru u Vrbovcu sa 10 natjecatelja.

REZULTATI 1. mjesto Nikola Brnardić KAD (4 pobjede) najuspješniji kadet turnira 2.mjesto Saša Mišljenović KAD (3 pobjede) 3.mjesto Martin Štefanac KAD (1pobjeda) 3.mjesto Sandro Tuškan KAD (bp) Ivan Rendulić KAD (bp) Maja Mikšić KAD (bp) 2. mjesto Đorđe Bunčić (2pobjede) 3. mjesto Dalija Bunčić (2 pobjede) 3. mjesto Magdalena Ljubić (bp) Ekipno: 3. mjesto kadeti