Dva A finala veslača Šutala i Cindrića u posadama reprezentacije na međunarodnoj regati Linz – Ottensheim u Austriji

Veslači Korane, Mislav Cindrić i Dominik Šutalo, s trenerom seniorske veslačke reprezentacije Karlovčaninom Zlatkom Katušinom, nastupili su kao Hrvatski veslački savez (HVS) u sastavu reprezentaciju Hrvatske na međunarodnoj regati Linz – Ottensheim u Austriji.

Prvoga dana natjecanja (subota) u dvojcu na pariće za lake seniore Mislav Cindrić i Fran Zulfikarpašić osvojili su 4. mjesto u A finalu. Četverac na pariće za lake seniore s reprezentativnom posadom: Juraj Prokopec, Boris Cesarec, Zvonimir Soldo i Dominik Šutalo osvojio je 4.mjesto u A finalu.

Drugog dana natjecanja (nedjelja) posade su nastupile u istim sastavima. Dvojac na pariću u kojem je veslao Mislav Cindrić zauzeo je 5. mjesto u A finalu, a četverac na pariće u čijoj posadi je nastupio Dominik Šutalo zauzeo je 6. mjesto u A finalu.

Na veslačkoj stazi Linz – Ottensheim dogodine će se veslati Svjetski kup, a 2019. i Svjetsko seniorsko prvenstvo.