Karlovačkim kikboksačima ekipno 2. mjesto, 8 pojedinačnih medalja i dva naslova najboljih pojedinaca

U Benkovcu je održan posljednji dio prvenstva Hrvatske u kickboxingu, na kojem su nastupili i članovi karlovačkog Tigra. U ekipnom poretku u disciplini Point fighting za juniore Tigar je u konkurenciji 12 klubova zauzeo ekipno 2. mjesto.

Zlatnu medalju osvojio je Lukas Jurašić u kategoriji juniora -63 kg, disciplina Point fighting uz 2 vrlo efikasne pobjede. Lukas je ujedno proglašen i najboljim juniorom prvenstva. Zlato je osvojila i Nikolina Stupičić u kategoriji +70 kg, disciplina Kick light – juniorke, koja je također proglašena najboljom juniorkom u Kick lightu.

Srebrne medalje osvojili su Valentino Žunac u disciplini Point fighting – juniori -79 kg, Chiara Kalanj – juniorke -65 kg u disciplini Kick Light, te senior Antonio Zimaj u kategoriji K-1 -60 kg.

Brončane medalje osvojili su Lara Despot u Point fightingu – juniori -60 kg, Leonardo Šeketa u disciplini Kick Light – juniori -63 kg, te junior u disciplini K-1 Pjeter Curi u kategoriji -51 kg.