“Tigrovi” uspješno nastupili u Češkoj, pripremaju se za nastupe u Makedoniji i Mađarskoj

Na Otvorenom prvenstvu Češke u kickboxingu u Pragu (17. i 18. 6. 2017.) nastupili su i članovi KBK Tigar iz Karlovca.

Seniorka Lucija Cicvara osvojila je 1. mjesto u kategoriji -55 kg u disciplini Kick Light ostvarivši ukupno 3 pobjede.  Lukas Jurašić je osvojio zlatnu medalju u uzrastu starijih kadeta -69 kg, u disciplini Point fighting, uz 4 pobjede. Leonardo Šeketa je osvojio juniorsko srebro u disciplini Kick light uz 2 pobjede. Brončane medalje su osvojili u disciplini Kick light juniori Leonardo Mikuljan i Tomislav Šeketa.

– Članovima našeg kluba slijede ljetne pripreme za Europsko prvenstvo za kadete i juniore koje se održava u Makedoniji početkom rujna mjeseca, kao i za seniorsko Svjetsko prvenstvo koje se održava u studenom mjesecu u Mađarskoj, a na kojem će nastupiti Lucija Cicvara, u disciplinama Point fighting i Kick light -50 kg – kaže trener Zoran Cicvara.

Za sastav reprezentacije Hrvatske u kickboxingu koja nastupa u Makedoniji kandidirani su karlovački kickboksači:

Point fighting: Stariji kadeti  -63 kg Lukas Jurašić, Stariji kadeti  -69 kg Dominik Perošić Juniori            -79 kg  Valentino Žunac Juniorke         -60 kg Lara Despot

Light Contact: Juniori           +94 kg Matko Živčić

Kick Light: Juniori           – 54 kg Ivan Furdek Juniori           – 69 kg Leonardo Šeketa Stariji kadeti   +69 kg Leonardo Mikuljan Stariji kadeti   – 60 kg Chiara Kalanj Juniori             +70 kg Nikolina Stupičić

Ring – Low Kick:  David Furdek  -51 kg