Rukometaši Karlovca poraženi u Poreču 22:20, Đanković – Rašić zasad 1:0

Trener rukometaša Poreča, Karlovčanin Dinko Đanković, nadmudrio je svoju karlovačku kolegicu Tanju Rašić. Dinkovi su rukometaši u 2. kolu Premijer lige nadigrali Tanjinu momčad pobijedivši u porečkoj dvorani SRC Veli Jože rezultatom 22:20 (11:8).

Karlovčani su pri kraju susreta imali priliku proći bolje ali, na njihovu žalost a sreću domaćina, to im nije uspjelo pa se u grad na osam obala vraćaju praznih ruku.

Četiri minute prija kraja susreta Smojver smanjuje vodstvo domaćina na samo gol razlike (19:18). Preostale minute do kraja susreta domaćin vodi dva gola razlike a u posljednjoj minuti preko Filipovića dolazi do vodstva od tri gola razlike (22:19). Domagoj Smojver, ujedno i najbolji pojedinac u redovima karlovačke momčadi, ponovno smanjuje na dva razlike (22:20) ali prekasno i nedostižno za Karlovac.

Najmlađa momčad u Premijer ligi tako i u 2. kolu ovogodišnjeg prvenstva knjiži bodove. Karlovcu nova prilika za bodove tek u sljedećem 3. kolu Premijer lige kad Karlovac u dvorani kraj Korane dočekuju MRK Sesvete.

Za Karlovac su igrali: Radočaj, K. Capan, Perajica 4, Milovac, Šnajder 3, H. Capan, Bačić, Mrljak, Crnković 1, Sudarić 1, Karić, Ostarčević 1, Obranović 3, Smojver 5, Frketić 2, Glumac.