JAVNI NATJEČAJ

Država ponovo nudi u zakup poslovne prostore, među njima i dva u Karlovcu! Na atraktivnim su lokacijama

foto Državne nekretnine

Na Trgu bana Petra Zrinskog 11 je poslovni prostor također u prizemlju ulične zgrade od 29 četvornih metara. Prosječna mjesečna neto zakupnina je 138,56 eura a jamčevina 415,68 eura

Državne nekretnine ponovo oglašavaju poslovne prostore za zakup, a sad je objavljen i osmi javni natječaj u 2025. za zakup 29 poslovnih prostora.

Kako navode, u Zagrebu se u zakup daje 16 poslovnih prostora od kojih su dvije garaže, u Gruškoj i Kneza Domagoja. Preostali prostori daju se u zakup u Splitu, Rijeci, Osijeku, Karlovcu, Opatiji, Vukovaru i Stivanu na Cresu. Pregledi prostora organizirani su u tjednu od 13. do 17. listopada 2025. prema rasporedu objavljenom u javnom pozivu.

Dva u Karlovcu

U Karlovcu su predmet natječaja dva poslovna prostora, jedan u Banjavčićevoj ulici i jedan na Korzu odnosno na Trgu bana Petra Zrinskog.

U Ulici Ivana Banjavčića 7 u susjedstvu gradskog magistrata nalazi se poslovni prostor u prizemlju ulične zgrade od svega 12,05 četvornih metara.

Početna mjesečna neto zakupnina je 35,97 eura pa će onaj tko se javi na natječaj morati dati 107,91 euro jamčevine. Predložena djelatnosti su sve dopuštene propisima izuzev pružanja usluge smještaja. Datum i vrijeme pregleda je 17.10.2025. od 10:00 do 10:30 sati.

Pregled 17. listopada

Na Trgu bana Petra Zrinskog 11 je poslovni prostor također u prizemlju ulične zgrade od 29 četvornih metara. Prosječna mjesečna neto zakupnina je 138,56 eura a jamčevina 415,68 eura. Može se pregledati istog dana kao i poslovni prostor u Banjavčićevoj, dakle 17. listopada ali od 10.45 do 11.15 sati.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest