MJERE PREDOSTROŽNOSTI

SKD Prosvjeta u Zorin domu održala svoj godišnji koncert, prvi put uz policijsko osiguranje! Sve prošlo u najboljem redu

- Sve je prošlo u najboljem redu, rekao je KAportalu Dejan Mihajlović, član Glavnog odbora SKD "Prosvjeta"

U Gradskom kazalištu „Zorin dom“ u nedjelju je održan godišnji koncert u organizaciji koordinaciji pododbora Korduna i Gorskog kotara Srpskog kulturnog društva Prosvjeta, što je osiguravala i policija s obzirom na nedavna zbivanja, a kako doznajemo, sve je prošlo bez incidenta.

Ansambl narodnih igara

Sudjelovali su Ansambl narodnih igara SKD Prosvjeta iz Vukovara, Kulturno-umjetničko društvo „Šumatac“, pododbori prosvjete iz Ogulina, Vrginmosta, Vojnića i Krnjaka.

– Sve je prošlo u najboljem redu, rekao je KAportalu Dejan Mihajlović, član Glavnog odbora SKD “Prosvjeta”.

Bez postupanja

U Operativno – komunikacijskom centru Policijske uprave karlovačke su nam isto tako rekli da se nije postupalo.

Podsjetimo, prije nešto više od dva tjedna u Ogulinu je otkazana Večer folklora u organizaciji ogulinskog pododbora Prosvjete koja se trebalao odviti u sklopu manifestacije „Dani srpske kulture“.

Trebali su nastupiti gosti iz Banja Luke, a kako je pojasnio organizator, koncert je otkazan “iz straha i nelagode sudionika nakon ispada huligana u Splitu”.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest