natječaj

Možda je tu prilika? Grad Ozalj prodaje 15 nekretnina – najmanja ima 18, a najveća 996 kvadrata

Rok za dostavu ponuda je 19. prosinca do 12 sati, a odluka oizboru najpovoljnijeg ponuditelja bit će donesena u roku od 15 dana od isteka roka za dostavu ponuda

Grad Ozalj raspisao je natječaj za prodaju 15 nekretnina koje se nalaze na području grada, pretežno manjih zemljišnih čestica u k.o. Sekulići. Najmanja čestica ima svega 18 m², najveća 996 m², dok se većina kreće u rasponu od nekoliko stotina kvadrata.

Viđeno – kupljen

Nekretnine se prodaju u stanju viđeno–kupljeno, a prodavatelj, kako piše u natječaju, ne odgovara ni za vidljive ni za eventualne skrivene materijalne ili pravne nedostatke.

Pravo na kupnju imaju sve fizičke osobe – državljani Republike Hrvatske i država članica Europske unije – te pravne osobe registrirane u RH ili državama EU. Za svaku nekretninu potrebno je uplatiti jamčevinu, koja se uračunava u kupoprodajnu cijenu.

Tko da više

Rok za dostavu ponuda je 19. prosinca do 12 sati, i to u pisarnicu Gradske uprave Grada Ozlja. Otvaranje ponuda zakazano je za 22. prosinca u 12 sati. Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja bit će donesena u roku od 15 dana od isteka roka za dostavu ponuda, a najpovoljniji će biti onaj tko ponudi najvišu cijenu i ispunjava sve uvjete natječaja.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Grada Ozlja, gdje se mogu vidjeti svi detalji, a dodatne informacije dostupne su i putem telefona 047/731-400.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest