
Ljubitelje kazališta ovog vikenda očekuju tri predstave u dva karlovačka kazališta.
Zakon Teatar u subotu u 19:30 ugošćuje “Cabaret: Koncert za žlice i gitaru”, otkačeni cabaret neobičnih instrumenata u izvedbi Nikole Nedića i Maria Joveva će vam barem na jednu večer odagnati sve brige.
Subotnja jutarnja matineja u Zorin domu rezervirana je za “Čudesnu šumu” našeg Baletnog studija. U režiji i koreografiji Martine Maričić u predstavi igraju Nino Pavleković, Luka Selman, Lovorka Trdin i članovi Baletnog studija. Predstava počinje u 11 sati.
U nedjelju navečer, u 20 sati, u Zorin domu, pak, gostuje Teatar Tesla s predstavom “Hollywood”. Istinitu priču o dva glumca koji odluče ostvariti “američki san” i preseliti u Los Angeles u kazališnu komediju pretvorili su Fabijan Pavao Medvešek i Filip Sertić.