RADNO VRIJEME

Prva je nedjelja u ožujku – ako ste namjeravali kupovati provjerite koji su trgovački centri i trgovine otvoreni

Hrvoje Jelavić/Pixsell

U Ogulinu i Ozlju u dućan možete i dulje nego u Karlovcu

Svi oni koji ove nedjelje planiraju u shopping, bilo zato jer su nešto važno zaboravili ili iz čistog gušta, ne moraju brinuti, barem u tri grada Karlovačke županije.

Naime, u Karlovcu, ali i Ogulinu i Ozlju, radi se od jutra do večeri, no ovog puta zatvorene su sve trgovine u Dugoj Resi, barem kada su u pitanju veći trgovački centri.

Do 21:30

Karlovčani najduže mogu u kupovinu u Eurospin u Ulici Ljudevita Šestića, koji je otvoren od 7:30 pa do 21:30 sati.

Kao i proteklih nekoliko nedjelja Spar u Grabriku radi od 7 do 20 sati, a potpuno identično radno vrijeme ima i uvijek “dežurni” market Tanja na Autobusnom kolodvoru u Karlovcu.

Nakon poduže stanke otvoren je i jedan Lidl – onaj na Dubovcu, a radit će od 8 do 18 sati.

Ogulin, Ozalj…

Plodine u Karlovcu ove su nedjelje zatvorene, ali zato rade njihove poslovnice u Ogulinu i Ozlju, i to u oba grada od 7 pa sve do 22 sata.

Dakako, moguće je da ima i još otvorenih manjih trgovina, pekara i slično, a za krajnju nuždu tu su uvijek i benzinske postaje.

Gavranovići koji rade

Od trgovina iz lanca Gavranović danas su u otvorene one u Primorskoj 5 na Dubovcu od 7 do 14 sati, u Kralja Tomislava 19 od 7 do 13 sati i Kapeličkoj ulici u naselju Gradac od 7 do 13 sati.

Na području Draganića otvorena je ona na adresi Goljak 5 i to do 14 sati, dok u Ozlju radi Gavranović u Zrinskih i Frankopana 4, također do 14 sati.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest