Nogometaši Karlovca 1919 u teškim uvjetima odradili prve pripremne utakmice

Prve dvije prijateljske utakmice u sklopu priprema za proljetni dio sezone nogometaši Karlovca 1919 odradili su u gotovo nemogućim uvjetima i vjerojatno će vrijediti tek kao prilika za rastrčavanje i prigoda da se “osjeti” lopta, nego kao bilo kakav poseban znak o tome što trener Vrbanić može očekivati u nastavku prvenstva.

S petrinjskom Mladosti igralo se u Lučkom, na dobro očišćenom terenu, ali pod reflektorima i uz veliku hladnoću, koja nije smetala solidnu skupinu Gademza da glasno bodre svoje ljubimce u prvoj provjeri. Ista nije dobro završila, Petrinjci su slavili sa 2:0.

Danas, na 10-ak centimetara snijega u Karlovcu, u ponešto skraćenoj utakmici koja je trajala 80-ak minuta, Karlovac 1919 svladao je Vatrogasac sa 3:1. Poveli su “vatrogasci” pogotkom Poljanice s 11 metara, rezultat su preokrenuli Trbušić i Capan, a doslovno u posljednjoj sekundi susreta lijepim udarcem glavom konačnih je 3:1 postavio Vučinić.

Sljedeći prijateljski ogled Karlovčani imaju 23. veljače protiv NK Jaske.