Hajduk u finišu utakmice uspio pobijediti Karlovac

Optimistična očekivanja Igora Pamića da “nebesko – plavi” s Poljuda mogu doći neporaženi, ipak se, nažalost, nisu ostvarila. Hajduk je u finišu utakmice došao do minimalne pobjede (1:0), osvetivši se tako Karlovčanima za poraz u jesenskom dijelu sezone na stadionu kod Korane. Igrala se 78. minuta kad je Gordan Bunoza u šesnaestercu oborio Ahmada Sharbinija. Sudac Ljubičić bez razmišljanja je pokazao na bijelu točku s koje je precizan bio Senijad Ibričić. Sve dotad Karlovčani su prilično dobro stajali na terenu i imali nekoliko vrlo izglednih prilika od kojih su za istaknuti pokušaji Pamića u 42. te NOvinića u 47. minuti. HAJDUK: Subašić, Buljat, Ibričić, Andrić, Vukušić (Tomasov), Strinić, Oremuš, Skoko (Cernat), Tičinović (Sharbini), Pandža, Ljubičić. KARLOVAC: Sunara, Pilipović (Tokić), Paracki, Barić, NOvinić (Ottochian), Jerneić, Lajtman, Kovačević (Štefančić), Pamić, Bunoza, Karabatić