Šibenik skinuo “skalp” Karlovcu i ide kući s tri boda

U nastojanju da napravi najveći uspjeh u povijesti kluba i plasira se u Europu, igrači NK Karlovca ipak nisu uspjeli savladati NK Šibenik. Šibenčani su preko Alispahića i Zeca uspjeli dvaput poentirati, dok udarac s bijele točke pri rezultatu 0:1 nije realizirao Lajtman. Na sredini terena bila je sasvim izjednačena borba  i samo se čekalo čiji će napadači biti konkretniji. U drugom poluvremenu Karlovčani su se više otvorili prema golu, ali umjesto toga u odličnoj akciji Bulata loptu je zahvatio Alispahić i nesvakidašnjom pogotkom “škaricama” pogodio mrežu. U 78. minuti nakon prekršaja nad Jerneićem sviran je penal,  no priliku s bijele točke nije iskoristio Lajtman. Potonuli i demoralizirani Karlovac više nije ništa mogao učiniti, nego je na žalost oko dvije tisuće okupljenih simpatizera u sudačkoj nadknadi dobio još jedan gol. Egzekutor je bio Ermin Zec.