KABA 2011 – Ozljani tek nakon “penala”, slavili i Draganićaci

Četiri vrlo dobre i neizvjesne utakmice vidjeli su posjetitelji prvog dana 42. karlovačkog malonogometnog turnira KABA 2011. Već u prvom susretu veliku borbu za pobjedu vodili su Caffe bar Picasso iz Draganića i karlovački Lounge bar Catalpa. Iako su Karlovčani mogli do izjednačenja, momčad iz Draganića ipak je zasluženo pobijedila rezultatom 3:2.

Najmanje neizvjesnosti bilo je u drugom susretu. Iako su igrači KA Inspekta pokušavali sve da se ozbiljnije suprotstave ekipi Pizzerije Mamma Mia CB Queen, konačnih 6:3 ipak vjerno pokazuje odnos snaga na terenu.

Caffe bar M Krašić bio je u ulozi velikog favorita protiv momčadi Zorkovca, no mladići iz ozaljskog naselja hrabro su se borili do same završnice. Poluvrijeme je okončano 1:1, kod 3:2 za Krašićane imali su igrači Zorkovca nekoliko dobrih prigoda za izjednačenje, no Caffe bar M ipak je došao do pobjede rezultatom 4:2.

Najuzbudljivija je bila posljednja utakmica, u kojoj smo pobjednika saznali tek nakon izvođenja deveteraca. Ribnik je vodio 2:0 i 3:2, Ozljani su preokrenuli i poveli 4:3 samo dvije minute prije kraja, da bi Ribnik ipak u posljednjim sekundama neobičnim i lijepim pogotkom došli do izjednačenja. No, u izvođenju “penala” više sreće imala je momčad Ilsada.

Rezultati: CB Picasso – LB Catalpa 3:2, Pizzeria Mamma mia CB Queen – KA Inspekt 6:3, Caffe bar M – Zorkovac 4:2, Ilsad – Ribnik 6:4 (9m).

U utorak su na rasporedu sljedeći susreti: Veteranski turnir, 16.30: Ekogradnja (Karlovac) – Intersport Hit trans (Zagreb), Seniorski turnir, 17.10: Peradarstvo Medven (Pribić) – KA Prom (Karlovac), 17.50: Auto Novica (Karlovac) – Buffet Mateo (Kostanjevac), 18.30: Greblica (Zaprešić) – CB Yellow (Zagreb).