Baniji pet medalja, a mlađi kadeti Karlovca drugi na turniru Jastreb Open

Tradicionalni taekwondo turnir Jastreb Open održan je u dvorani doma sportova u Zagrebu. Nastupilo je više od 850 natjecatelja u raznim dobnim i težinskim uzrastima, iz više od 60 klubova iz zemalja i regije. Taekwondo klub Banija Pandas nastupio je sa 11 natjecatelja u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja te limača. Za ovaj karlovački klub je osvojeno pet medalja (1 zlato, 2 srebra i 2 bronce).

REZULTATI 1. mjesto Oscar Kovačić  -30 kg   (9:1, 7:2, 17:12, 12:9) 2. mjesto Lucija Hrebac  MKŽ -39 kg  (12:11, 4:14) 2. mjesto Petar Fičko  MKM -30 kg   (15:14, 15:17) 3. mjesto Mia Šnajder  MKŽ -39 kg  (6:2, 2:3zb) 3. mjesto  Mona Petrić  MKŽ  -36 kg (9:0, 11:4,  0:6)

Bez plasmana ostali su: Aleksandra Macut MKŽ -33 kg (0:3), Leon Katušin  -33 kg (9:6, 8:13), Leona Grubiša MKŽ -27 kg (2:3), Lovro Brijak  -27 kg (18:16, predaja), Vito Petrić  -30 kg (0:12), Vito Vojak  -30kg (bb, 7:8zb). Na istom turniru nastupili su i članovi Taekwondo kluba Karlovac te u kategoriji mlađih kadeta završili na 2. mjestu, a u ukupnom poretku su bili treći. U formama (poomse) nastupili su s kadetima i kadetkinjama te također završili 2. u ukupnom poretku.

REZULTATI Zlatne medalje su osvojili: Anastazija Radočaj mlađi kadet (-27 kg), Filip Obrovac mlađi kadet (-30 kg), Lara Tuškan limači (-18 kg), Luka Bogović mlađi kadet (-27 kg) i Maks Rakočević limači (-25 kg). Brončane medalje osvojili su: Chiara Čumovć limači (-23 kg), Dora Naglić limači (-18 kg), Leoni Polović limači (-25 kg), Lucio Matuzić limači (-30 kg), Anton Radočaj mlađi kadet (-36 kg) i Matija Obrovac mlađi kadet (-33 kg) U poomse diciplini zlatne medalje osvojili su: Ivan Klarić KB1 i Maks Rakočević KB2. Srebrnu Danijel Bešić KA5. Brončanu Maja Dumenčić KB2.