NACIONALNO SVETIŠTE

Misal na kineskom jeziku stigao u Nacionalno svetište sv. Josipa na Dubovcu! Darovao ga novinar Danko Plevnik

dr. Danko Plevnik uručio je misal, odnosno zapisanu Božju Riječ na kineskom jeziku predvoditelju euharistije mons. Antunu Senteu ml., rektoru Josipova svetišta i karlovačkom dekanu.

Novinar i publicist Danko Plevnik za vrijeme svog nedavnog boravka u Kini nabavio je katolički misal na kineskom jeziku, želeći ga darovati Josipovu svetištu u Karlovcu obzirom da sve više hodočasnika iz svih krajeva svijeta dolazi u Josipovo svetište u Karlovac.

Tri sveska misala na kineskom jeziku supružnici Jasna i Danko Plevnik nabavili su u crkvi svetog Josipa u kineskom gradu Tianjinu. Ovom donacijom Nacionalno svetište svetog Josipa od sada ima misale na poljskom, talijanskom, njemačkom, engleskom i kineskom jeziku.

Nakon primitka misala slavlje Nedjelje Riječi Božje dubovački je župnik nastavio predajom malog molitvenika prvopričesničkim kandidatima svoje župe.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest