
U unutrašnjosti još prijepodne bi moglo biti ponegdje obilne kiše, a na Jadranu sredinom dana smirivanje vremena i smanjenje naoblake, a u unutrašnjosti tek navečer
U Karlovcu će biti danas kišno s grmljavinom i s najvišom dnevnom temperaturom zraka od 23 stupnja Celzija, prognozirali su iz Državnog hidrometeorološkog zavoda i za zemlju uopće najavili promjenjivo oblačno, mjestimice kišu i pljuskove s grmljavinom.
Vjetar slab do umjeren
U unutrašnjosti još prijepodne bi moglo biti ponegdje obilne kiše, a na Jadranu sredinom dana smirivanje vremena i smanjenje naoblake, a u unutrašnjosti tek navečer.
Vjetar će biti slab do umjeren sjeverozapadni i sjeverni, prolazno moguće na udare i ja, na istoku i jugozapadni.
Na Jadranu će biti umjeren do jak sjeverozapadnjak, uz obalu i jugozapadnjak, a najviša dnevna temperatura zraka će se kretati između 23 i 28 stupnjeva Celzija.
Za ponedjeljak se najavljuje postepeni porast naoblake sa zapada, zatim povremeno kiša, pljuskovi i grmljavina.
Na Jadranu i predjelima uz Jadran će biti mjestimice obilna oborina, a lokalno su moguća i grmljavinska nevremena, dodali su iz Zavoda.
Ponedjeljak
Puhat će umjeren, na istoku ponegdje i jak sjeverni i sjeverozapadni vjetar, na Jadranu slabo do umjereno jugo, na sjeveru bura koja će navečer jačati, prognoziralo se.
Najniža temperatura zraka će biti između 13 i 18 stupnjeva Celzija, na Jadranu od 19 do 21, a najviša većinom između 21 i 26.







