AKTUALNO / VIJESTI

DOBAR ODAZIV

Završen Foto natječaj Karlovačke županije: 28 autora poslalo fotografije koje pokazuju po čemu je KŽ posebna

Završen Foto natječaj Karlovačke županije: 28 autora poslalo fotografije koje pokazuju po čemu je KŽ posebna
foto www.kazup.hr

Veseli ih što su primili fotografije iz svih dijelova naše županije, zbog čega su imali priliku uživati u bogatstvu raznolikosti.

Završen je foto natječaj koji je raspisala Karlovačka županija pa javljaju da je itekako uspio, kako s brojem prijavljenih fotografija, tako i s njihovom kvalitetom. 

- Foto natječaj imao je za cilj prikupiti fotografije ljepota Karlovačke županije i u tome je uspio! Ukupno je 28 autora iz cijele Karlovačke županije poslalo 39 fotografija koja svaka na svoj način prikazuje ono po čemu je naša Karlovačka županija posebna, kažu nam u Karlovačkoj županiji. 

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Veseli ih što su primili fotografije iz svih dijelova naše županije, zbog čega su imali priliku uživati u bogatstvu raznolikosti.

- Pratitelji naše Facebook stranice svojim lajkovima odabrali su one najbolje. Sukladno pravilima natječaja, obavještavamo sve sudionike kako ćemo ih kontaktirati kako bi im uručili simboličan poklon za sudjelovanje, a imamo i malo iznenađenje koje ćemo uskoro otkriti. Ostanite s nama, kažu u KŽ. 

U fotografijama možete uživati i vi u FOTO GALERIJI na ovom linku... 

Izdvojeno


Reci što misliš!