POLICIJSKI POSAO!

Karlovčanki u ustanovi ukraden mobitel, mještanin Barilovića se dragovoljno razoružao

foto ilustracija PIXSELL

Pozivaju građane da anonimno i bez ikakvih sankcija vrate oružje, minsko-eksplozivna sredstva i streljivo koje pronađu ili posjeduju

karlovačka policija jučer je zaprimila prijavu 48-godišnjakinje da je nepoznati počinitelj ukrao mobitel. Osobna stvar je nestala iz ustanove na području grada Karlovca, a materijalna šteta je veća od 150 eura.

– Jedan građanin s područja općine Barilović jučer je policiji dragovoljno predao 1 strojnicu, 1 pušku i 160 komada raznog streljiva, navode još u policiji.

Bez sankcija

Pozivaju građane da anonimno i bez ikakvih sankcija vrate oružje, minsko-eksplozivna sredstva i streljivo koje pronađu ili posjeduju.

– Pozivom na broj 192 učinite prvi korak te na taj način pridonesite sigurnosti. Još jednom zahvaljujemo svima koji su prepoznali značaj akcije Manje oružja, manje tragedija, stoji u dnevnom izvješću PU karlovačke.

Pet kaznenih djela

U protekla 24 sata na području Policijske uprave karlovačke evidentirano je pet kaznenih djela, dok su se u istom razdoblju dogodile i tri prometne nesreće od kojih je jedna s lakše ozlijeđenom osobom i dvije s materijalnom štetom.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest