Karlovačkim ulicama

Karlovčani iskoristili proljetni zimski dan za uživanje u toplom vremenu i na suncu – pogledajte fotogaleriju Igora Čepurkovskog

Prošetao je uz Koranu, po parkovima i ulicama i objektivom zabilježio kako se opuštaju prije početka radnog tjedna

Karlovčani su iskoristili proljetni dan, mada i dalje traje kalendarska zima, za uživanje na suncu i toplom vremenu.

Na kotačima

Neki su šetali, drugi vozili bicikle, treći sjeli na kavu i na druge načine odlučili provesti nedjelju.

Izvukli su s obzirom na povoljne vremenske prilike iz ladica i ormara sunčane naočale i laganiju garderobu.

Proljetno sunce je zamijenilo zimsko sivilo i podsjetilo nas zašto nam je ovaj grad najljepši i najugodniji za život.

Naš fotoreporter Igor Čepurkovski je prošetao uz Koranu, po parkovima i ulicama i objektivom zabilježio kako se Karlovčani opuštaju prije početka radnog tjedna.

Neki su to učinili i tako da su sjeli s društvom na piće u kafiće, pa su tako i terase ugostiteljskih objekata ispunjene.

Sutra manje sunčano

Osim što će u ponedjeljak započeti radni tjedan, doći će i do promjene vremena, pa će sunce biti zamijenjeno naoblakom i kišom, kako se prognoziralo.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest