Pao dogovor

Nezavisna lista Tomislava Jonjića – Jedino Hrvatska i HSLS skupa na svibanjske izbore u Karlovcu – potpisali koalicijski sporazum

Kandidat za gradonačelnika je Ivan Vidaković

Nezavisna lista Tomislava Jonjića – Jedino Hrvatska i Hrvatska socijalno-liberalna stranka su postigli koalicijski sporazum za nastup na izborima za Gradsko vijeće Karlovca i karlovačkog gradonačelnika, za što je kandidiran već strojar Ivan Vidaković, izvijestili su u petak.

Crno-na-bijelo

Koalicijski sporazum su potpisali lokalna čelnica HSLS-a Mirna Špehar i Vidaković kao čelnik NL Tomislav Jonjić – Jedino Hrvatska.

Poručeno je da očekuju dobar izborni rezultat, prelazak izbornog praga i aktivnu nazočnost u političkom životu Karlovca.

“Ništa kao prije”

– Ništa više neće biti kao prije – poručili su iz koalicije HSLS-a i NL Tomislav Jonjić – Jedino Hrvatska.

Lokalni izbori se održavaju 18. svibnja.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest