

25. Interstas, Međunarodna smotra turizma, filma i krajobraza te 21. ITF’CRO – Festival turističkog filma i 16. KEA-CRO – Natjecanje hrvatskih gradova i mjesta za ”Međunarodni Zlatni cvijet”, održani u Solinu, uspješni su bili za karlovačkog župana i Turističku zajednicu Karlovačke županije: u Karlovac su se vratili s nagradama.
– Prestižnu međunarodnu nagradu Posebno priznanje 21. ITF’CRO 2018. osvojio je župan Damir Jelić za prvi promotivni turistički spot Karlovačke županije “U srcu Hrvatske”, dok je Turistička zajednica Karlovačke županije dobitnica nagrade Zlatni Interstas 2018. za sjajnu prezentaciju i realizaciju turističkih projekata Karlovačke županije, a time i značajan rast turističkog prometa županije. Karlovačka županija svojim projektima u funkciji razvoja turizma i gospodarstva značajno pridonosi bogatstvu ukupne turističke ponude Hrvatske u međunarodnoj turističkoj razmjeni, što je prepoznalo i povjerenstvo Europske i Svjetske turističke novinarske asocijacije, javili su iz Županije.
Podsjetimo, prvi turistički spot Karlovačke županije predstavljen je krajem rujna na Starom gradu Dubovcu, a Jelić za njega potpisuje režiju i scenarij.
KAportal.hr