MLADI KUHARI

Jeste li za fiš – paprikaš? Sutra u TUŠ-u školsko natjecanje u spravljanju ove delicije, svi su dobrodošli na degustaciju

- Nemojte propustiti ovaj užitak za nepce i obavezno navratite. Svi ste dobrodošli, pozivaju iz karlovačke škole

U dvorištu Trgovačko – ugostiteljske škole sutra će ponovo zamirisati fiš – paprikaš, mnogima omiljena riblja delicija koja baš i nije tako česta na meniju u karlovačkim restoranima.

Školsko natjecanje

Kako nam javlja ravnatelj škole Damir Pleša, radi se o 25. školskom natjecanju u pripremanju fiš – paprikaša.

– Sudjelovat će učenici 3. G razreda, smjera kuhar. Natjecanje se održava u dvorištu Trgovačko – ugostiteljske škole te počinje u 8 sati. Osim klasičnog fiš – paprikaša, pripremat će se i jedan kotlić od filetirane ribe, najavio je ravnatelj.

Poslije degustacija

Podjela fiša bit će oko 10:30 sati kada će posjetitelji moći isprobati ovu deliciju na terasi školskog praktikuma.

– Nemojte propustiti ovaj užitak za nepce i obavezno navratite. Svi ste dobrodošli, pozivaju iz karlovačke škole.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@kaportal.hr ili putem forme Pošalji vijest