U Novom centru turnirom u uličnoj košarci obilježili “30 godina hakla kod bare” – najbolji Rakovac

Ekipa Rakovca koja je tijekom cijelog turnira zaista bila najuvjerljivija na kraju je pobijedila sa 11:4 i tako osvojila pobjednički pehar i medalje.

U ogledu za 3. mjesto ekipa Zbrda zdola sa 11:7 svladala je ekipu Možda se skupimo, kojoj kao utjeha ostaje da je njen član Marin Ercegović pobjednik natjecanja u tricama.

Recimo i da su za pobjedničku ekipu Rakovca igrali Bruno Lipak, Marin Prugovečki i Petar Hodak.

U planu je i nastavak turnira u uličnoj košarci po gradu – tako je već za 2. lipnja dogovoren turnir na Švarči, a danas starta i tradicionalna Ljetna haklerska liga u Šancu. Na rasporedu su tri utakmice, s počecima u 18, 19 i 20 sati.