U drugom poluvremenu karlovačke rukometašice slomile otpor Zagrepčanki i zasluženo osvojile prve prvenstvene bodove

Odličnom igrom u drugom poluvremenu igračice Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac zasluženo su osvojile važne prvenstvene bodove u susretu 2. kola 2. Hrvatske rukometne lige – Zapad pobijedivši u Školskoj sportskoj dvorani drugu ekipu zagrebačke Lokomotive 31:29 (12:13).

Za RKŠR Karlovac igrale su: Britvec, P. Bačić 7, Stepić 6, Peretić, Vuković 4, Korač, Čović 6, Kučinić 2, Devčić, Novković 2, Krizmanić, Palajsa, Jurišić, A. Bačić 3 (2), Medved 1, Keča. Trener Dražen Keča.

– Ovo je vrlo važna pobjeda za moju ekipu s obzirom da u idućem kolu odlazimo na vrlo teško gostovanje u Ivanić Grad, možda kod najjače ekipe u ligi. Potom nam u Karlovac dolazi vrlo neugodan protivnik, zagrebačka Trešnjevka. Zato ova pobjeda ima veliko značenje i za motiv mojih igračica. Naravno da ćemo u oba susreta nastojati dati maksimum, pa što bude – kaže trener Dražen Keča.

Kako komentirate igru svoje ekipe? – Već sam djelom odgovorio na to. Nakon slabog prvog dijela u nastavak utakmice moje su igračice ušle puno odlučnije te su odigrale odlično. Upravo onako kako smo tijekom prošlog tjedna uvježbavali neke varijante. Poklopile su nam se i dobre obrane Patricije Keča te efikasnost u napadu Petre Bačić i Lucije Stepić. Čestitam Lokomotivi na dobroj igri a svakako i mojim igračima koje su igrale odlično.

Važno izjednačenje nakon vodstva gostujućih igračica bilo je u 40. minuti (20:20), a u 43. minuti domaće dolaze u vodstvo od 21:20. Posljednjih 10 minuta “školarke” imaju sigurno prednost između 2 i 4 gola razlike (24:22, 26:24, 27:24, 28:24, 29:25, 30:26 …). Pored vrlo dobrog vođenja s klube u tom trenutku odlična je na golu Karlovčanki Patricija Keča, efikasna s krila u napadu je Petra Bačić, a nezaustavljiva na crti Lucija Stepić. Dobru igru korisnu za cijelu svoju ekipu, bez previše soliranja, pružila je Kristina Vuković.