KUP SV. NIKOLA: Odlično 2. mjesto u ukupnom poretku i 14 pojedinačnih medalja osvojili su karataši Karlovca 1969

Karataši Karlovca 1969 nastupili su na međunarodnom turniru Kup sv. Nikole koji je okupio 485 natjecatelja iz 3 države. U ovoj jakoj konkurenciji karlovački borci su nastupili u 15 kategorija te osvojili 14 medalja od kojih 6 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih. U ukupnom poretku u konkurenciji 50 klubova zauzeli su odlično 2. mjesto.

– Naši su natjecatelji demonstrirali hrabri i napadački karate. Polako se slažu sve kockice u mozaiku i sada već mogu reći da su, pogotovo oni u mlađim kategorijama, sam vrh karatea u državi. Formu počinjemo testirati van naše države pa već sljedećeg vikenda putujemo na vrlo jak turnir u susjednoj Sloveniji, a sljedeće godine planiramo puno više ovakvih akcija – kaže trener Ivan Puklavec.

REZULTATI

Zlatne medalje: Kurtagić Lola – cicibanke +26 kg Palajsa Roko – ml. učenici -26 kg Blažević Patrik – ml. učenici -30 kg Canjar Jan – ml. učenici -34 kg Malobabić Nina – ml. učenice -36 kg Šegavić Lucija – učenice +44 kg

Srebrne medalje: Farkaš Ivan – ml. učenici -26 kg Čordašev Tomislav – ml. učenici -30 kg Pogelšek Gašpar – učenici +46 kg

Brončane medalje: Bruna Briški – cicibanke -26 kg Farkaš Josip – učenici -34 kg Butina Ivano – učenici -42 kg Šegavić Lucija – ml. kadetkinje -50 kg Kranjčec Dora – ml. kadetkinje +55 kg