Karlovčani protiv Hrvatskog Dragovoljca zasluženo dohvatili treću prvenstvenu pobjedu ove jeseni

Treću pobjedu u jesenskom dijelu prvenstva osigurali su rukometaši Karlovca u 10. kolu 1. HRL-Jug. Oni su na parketu dvorane kraj Korane pobijedili momčad Hrvatskog Dragovoljca iz Dugog Rata 26:22 (14:7). I u ovoj utakmici, kao i tjedan dana ranije “prva violina” utakmice bio je igrač Karlovca Karlo Capan.

Nakon gotovo izjednačenog početka, domaći su se u 13. minuti odvojili na 8:4. U 41. minuti pogotkom Mrljaka iz protunapada Karlovčani povedu sa 9 razlike (20:11). Potom su u napadu zaredali s niz promašaja pa gosti to koriste za seriju od čak 8:1 te je u 53. minuti 21:19 za Karlovac. Karlo Capan je zabio za 22:19 za Karlovac, a nakon obrane Glumca mladi Hrvojević je pogodio za 23:19 što gostujući igrači do kraja više nisu mogli stići.

Pobjeda HRK Karlovca je zaslužena i što je isto tako važno za naglasiti – došla je u pravi trenutak!

U sljedećem, pretposljednjem 11. kolu, Karlovac igra s ekipom “Balić-Metličić”.