Dva karlovačka i jedan dugoreški taekwondo klub nastupili u Vrbovcu gdje su sveukupno osvojili 14 odličja i dvije brončane medalje u ekipnim plasmanima

U Vrbovcu je održan 16. M-2 taekwondo turniru na kojemu je nastupilo 413 tekvondašica i tekvondaša iz Hrvatske i ostalih država regije. Turnir je održan u svim dobnim uzrastima, a ujedno je bio i kriterijski za juniorsku reprezentaciju.

TKD BANIJA PANDAS

Taekwondo klub Karlovac nastupio je u konkurenciji juniora, juniorki, kadeta i kadetkinja osvojivši po jednu zlatnu i brončanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji kod juniora, a srebrnu i brončanu medalju u kategoriji kadetkinja i kadeta.

Rezultati (Juniori/juniorke) 1. mjesto Josip Vuljanić JM +78 ( 2 Pobjede) 3. Mjesto Tomislav Štefanac JM -68 (1 Pobjeda bez borbe) Bez plasmana: Danijel Bešić JM -63, Ana Vuljanic JŽ +68

Kadeti/kadetkinje 2. Mjesto Magdalena Ljubić KŽ -29 3. Mjesto Martin Štefanac KM -45 (2 Pobjede) Bez plasmana: Vanessa Bosilj KŽ -37, Leona Grubiša KŽ -37

TKD DUGA RESA

Taekwondo klub Duga Resa nastupio je sa devet natjecatelja od kojih je petero osvojilo odličja.

Rezultati: 2. mjesto Leonardo Obrovac mkad 36kg – 2.mjesto 2. mjesto Ivano Belavić mkad 47kg – 2.mjesto 3. mjesto Tea Trupković kad 41kg – 3.mjesto 3. mjesto Nela Trupković mkad 27kg – 3.mjesto 3. mjesto Tin Katić jun +78kg – 3.mjesto Bez plasmana: još Lucija Polović, Matija Brcković, Lara Križanić i Dominik Aršulić.