Mario Konjevoda polučio najbolji plasman karlovačkih veslača na 1. regati Veslačkog kupa ‘Miljenka Finderlea’

Na jarunskom jezeru u Zagrebu održana je 1. regata Veslačkog kupa ‘Miljenka Finderlea’ na kojoj su nastupili i karlovački veslači.

Mario Konjevoda je u skifu za juniore B osvojio 2. mjesto u A finalu, a Patrik Vrabac je u istoj disciplini bio šesti.

Vedran Stojaković je nastupio u skifu za juniore A te je zauzeo 2. mjesto B finalu

Senior Dominik Šutalo (prva grupa) plasirao se na 4. mjesto u kvalifikacijama nastupivši u skifu, dok je u istoj disciplini s istim plasmanom utrku u kvalifikacijama završio i Josip Grgurić (druga grupa).

Mislav Cindrić i Juraj Rudar nastupili su u dvojcu na pariće za seniore zauzevši 4. mjesto u kvalifikacijama.