Ferenčininim tekvondašima 3 zlatne, srebrna i brončana medalja, Prani 2 odličja, Dugarešanima zlato, 2 srebra i bronca, “Pandama” 3 bronce

Kriterijski taekwondo turnir “Susedgrad Sokol pokal” (Poomsae) održan je u Zagrebu uz sudjelovanje 120 natjecatelja iz 26 klubova iz 3 države. Tekvondaši TKD Karlovac nastupili su s 5 natjecatelja od kojih je trojica osvojilo zlatnu medalju, po jedan natjecatelj srebrnu i brončanu medalju, a klub pehar za ekipno 3. mjesto. Vodio ih je Zdravko FerenčinaTiki, najbolji klupski natjecatelj u kategoriji seniora.

1. mjesto Matea Magdić (KB5) 1. mjesto Danijel Bešić    (JA3) 1. mjesto Matea Beršinić (SB1) 2. mjesto Luka Bencetić   (KA2) 3. mjesto Paula Petrić       (JB2)

Prani zlato i bronca

Taekwondo klub Prana je nastupio je s 3 natjecatelja koji su osvoji po jednu zlatnu i brončanu medalju.

Zlato je osvojio Nikola Brnardić u kategoriji juniora do 45 kg. U formama su nastupali Ivan Klarić koji je osvojio broncu i Tena Naglić koja je zauzela 5. mjesto u jakoj konkurenciji.

Dugorešanima zlato, dva srebra i bronca

1. mjesto – Lara Križanić (kad 51 kg) 2. mjesto – Tea Trupković (kad 44 kg) 2. mjesto – Dominik Aršulić (kad 53 kg) 3. mjesto – Nela Trupković (mkad 27 kg) 6. mjesto (forme) – Mateja Kasunić i Dora Černelić

Nastupio je i Leonardo Obrovac koji je ostao bez medalje.

“Pandama” 3 brončane medalje

“Banija Pandas tim” nastupio je u manjem timu od četiri sportaša. Osvojene su 3 brončane medalje u sastavu: Lucio Matuzić u kategoriji kadeta (-37 kg), Gabrijela Fehervari kod kadetkinja (-44 kg) i Mia Šnajdar također kadetkinja (-59 kg). Juniorka Lucija Hrebac (-52 kg) ostala je bez medalje.