Dugoreškim tekvondašima dvije medalje na 13. Kondor Openu u Zagrebu, Karlovčani ostali bez medalje

U sportskoj dvorani Sutinska vrela u Podsusedu održan je taekwondo turnir 13.Kondor Open i 5. Kondor Kids Open koji je okupio preko 500 natjecatelja među kojima su nastupili i članovi taekwondo klubova Duga Resa i Karlovac.

Dugorešanima dvije medalje

Tekvondaši Duga Rese osvojili su jednu srebrnu i jednu brončanu medalju. Kadetkinja Tea Trupković (47kg) zauzela je 2. mjesto i osvojila srebrnu medalju a Dora Černelić je u disciplini forme (kb4) zauzela 3. mjesto i prisvojila brončanu medalju. U borbama za medalju zaustavljeni su Lara Križanić i Dominik Aršulić.

Karlovčani bez medalje

Mladi članovi Taekwondo kluba Karlovac nisu osvojili medalje. No, važno je nastupiti! Kadetkinja Leona Grubiša (-37) ostvarila je jednu pobjedu kao i kadeti Đorđe Bunčić (-45) i Martin Štefanac (-49), dok Petar Pilja (-49) na ovom turniru nije ostvario niti jednu pobjedu.