Dugoreški tekvondaši osvojili dvije brončane juniorske medalja na turniru Croatia Open

U dvorani Doma Sportova u Zagrebu održan je 24. Croatia Open G-1 turnir na koji se prijavilo 820 natjecatelja, 221 ekipa iz 51 države među kojima i natjecatelji TKD Duga Resa koji su osvojili dvije brončane medalje.

Prvog dana brončanom medaljom okitio se dugoreški junior Tin Katić (+78 kg) a drugoga dana isto je uspjela i juniorski Lucija Polović ( -52 kg). Nastupili su još i kadeti Tea Trupković, Dominik Aršulić i Lara Križanić ali nisu uspjeli izboriti plasman za medalje.

– Koliko je polučen dobar uspjeh govori i podatak da je ovo prvi puta da smo osvojili dvije medalje na jednom G-1 turniru – poručuju iz dugoreškog kluba.

Junior Nikola Brnardić iz karlovačkog TKD Prana nastupio je u kategoriji juniora (-48 kg) ali nije uspio izboriti odličje.