Dominik Šutalo pobjednik Otvorenog prvenstva Zagreba u veslanju na ergometrima za lake seniore B

Kandidat za najboljeg sportaša Karlovačke županije, član Veslačkog kluba Korana i reprezentativac Dominik Šutalo, pobjednik je Otvorenog prvenstva Zagreba u veslanju na ergometru na 6.000 metara za lake seniore B (U23), a sveukupno je bio treći za lake A seniore.

Drugo mjesto za lake B seniore osvojio je Slovenac Aleš Jalen (VK Bled), treće Zvonimir Soldo (HVK Mladost), četvrto Jaka Malešić (VK Ljubljanica), peti je bio Mislav Cindrić (VK Korana), a šesti Ivan Pavlak (VK Trešnjevka).

U kategoriji juniora A nastupio je član VK Korana Josip Grgurić koji je zauzeo 11. mjesto. U toj je kategoriji nastupilo 39 veslača.

U konkurenciji juniora B nastupio je “Kavekaš” Mario Konjevoda koji je u konkurenciji 30 veslača zauzeo 9. mjesto.

U svim kategorijama nastupilo je više od stotinu veslačica i veslača iz svih hrvatskih klubova te iz Slovenije.