Veslač Korane Josip Grgurić u dobroj formi – drugi u skifu za seniore na veslačkoj regati u Vukovaru

Povodom Dana grada Vukovara Hrvatski veslački klub Vukovar organizirao je na Dunavu 14. Veslačku regatu “Sv. Filipa i Jakova”  i 4. Regatu veslačkog kupa “Miljenko Finderle”.

Ovogodišnje natjecanje okupilo je oko 300 veslačica i veslača iz 15 veslačkih klubova u svim dobnim skupinama, od kadeta do seniora iz Istre, Kvarnera, Like, Korduna, Zagreba, Osijeka, Karlovca i domaćina Vukovara.

REZULTATI VESLAČA KORANE

U kategoriji juniorskih skifova B Mario Konjevoda zauzeo je 4. mjesto u A finalu, dok je Patrik Vrabac u istoj kategoriji bio peti.

U konkurenciji juniorskih skifista A Josip Grgurić je bio 4. u A finalu, a Vedran Stojaković je zauzeo 6. mjesto, također u A finalu.

Sjajan nastup polučio je Josip Grgurić koji je nastupio i u skifu za seniore zauzevši 2. mjesto u A finalu. Davor Stojaković je u istoj konkurenciji bio šesti.

Juraj Rudar i Mislav Cindrić zauzeli su 4. mjesto u A finalu dvojca na pariće za lake seniore.