Luciji Cicvara i Lukasu Jurišiću prva mjesta i naslovi najboljih pojedinaca u kategoriji

Na međunarodnom kickboxing kupu “Balkan Best Fighters” u Nišu (Srbija) održanom od 1.- 3. prosinca ove godine, na kojem je sudjelovalo 549 natjecatelja iz 9 država, nastupio je i Kickboxing klub Tigar iz Karlovca s tri natjecatelja – seniorkom Lucijom Cicvara te juniorima Lukasom Jurašićem i Valentinom Žuncem. Tim su vodili treneri Zoran Cicvara i Petar Polovina.

Lucija Cicvara je nastupila u disciplini Kick Light (-55 kg) ostvarivši 3 pobjede. Zauzela je 1. mjesto i osvojila zlatnu medalju te je proglašena najboljom seniorkom turnira u disciplini Kick Light.

Lukas Jurašić je u kategoriji -63 kg, discipline Kick Light, ostvario 4 pobjede i osvojio zlatnu medalju. Proglašen je i najboljim juniorom turnira u disciplini Kick Light.

Valentino Žunac je zauzeo 2. mjesto i osvojio srebrnu medalju ostvarivši jednu pobjedu u četvrtfinalu.

– Do kraja bogate i uspješne ovogodišnje natjecateljske sezone nastupiti ćemo još na međunarodnim turnirima u Sevnici, te na Croatia Open u Zagrebu – kaže trener Zoran Cicvara.