Taekwondo veteran Zdravko Ferenčina -Tiki s dvije zlatne medalje oprostio se od daljnjeg natjecanja

Nakon odličnih rezultata sa kriterijskih turnira koji su se održali ove subote u Splitu i Zagrebu, već u nedjelju Taekwondo klub Prana ostvaruje izvanredan uspjeh na Tehničkom prvenstvu Hrvatske. Prvenstvu je održano u Zaprešiću gdje je nastupilo je 202 sportaša iz 25 klubova. Prana je nastupila sa 17 natjecatelja te je u ukupnom ekipnom plasmanu zauzela treće mjesto.

– Bio je ovo poseban turnir s obzirom da se je naš natjecatelj Zdravko Ferenčina odličnim izvedbama u kategorijama MA-4 i TA-2 osvojio dva zlata i oprostio od daljnjih natjecanja. Velikim pljeskom te skromnim poklonom nagrađen je za odlične rezultate u karijeri od strane organizatora državnog prvenstva – kaže Goran Cvitak, trener TKD Prana.

Prva mjesta osvojili su: Ivan Klarić JA-3 1.mjesto (8.natjecatelja) Zdravko Ferenčina MA-4 1.mjesto (3.natjecatelja) Tim Mahečić-Brnardić-Klarić TA-1 1.mjesto (4.tima) Tim Strusa-Ferenčina-Lukežić TA-2 1.mjesto (4.tima)

Druga mjesta osvojili su: Mahečić-Magdić D-2 2.mjesto (4.para) Naglić-Strusa D-4 2.mjesti (6.para) Paula Petrić SB-1 2.mjesto (5.natjecateljica) Marko Strusa K-A 2.mjesto (6.natjecatelja) Brnardić -Fehervari K-D1 2.mjesto Strusa-Naglić K-D2 2.mjesto (7.parova) Petar Lukežić SA-3 2.mjesto (2.natjecatelja)

Treća mjesta osvojili su: Josip Krznarić JA-2 3.mjesto (9.natjecatelja) Tena Naglić K-B 3.mjesto (4.natjecateljice) Marija Mahečić K-KB 3.mjesto (7.natjecateljica)