Majka i kćer Vukelja osvojile zlatne medalje na stolnoteniskom turniru u Herceg Novom

Majka i kćer Vukelja osvojile zlatne medalje na stolnoteniskom
turniru u Herceg Novom

Dugoreški stolnoteniski klub nastupio je na tradicionalnom međunarodnom turniru Mimoza kup u Herceg Novom gdje je u konkurenciji najmlađih kadetkinja članica STK Aqueastil Leeloo Vukelja osvojila je 1. mjesto izboreno sa šest glatkih pobjeda, bez i jednog izgubljenoga seta.

U konkurenciji seniorka Han Xue Vukelja, također je bila bez konkurencije i vrlo uvjerljivo slavila. U finalnim susretu sa 3/0 bolja je bila od domaće reprezentativke Snežane Ćulafić.

Srebrnom medaljom u konkurenciji juniora okitio se Kai Zarehbin, američki reprezentativac koji trenira u STK Aqueastil. On je u finalnom susretu bolji od njega rezultatom 3/0 bio je reprezentativac Slovačke Filip Delinčak.

U konkurenciji veterana zlatno odličje osvojio je Dugorešanin Petar Mačešić.