NAPOKON SLAVLJE

Nogometaši Karlovca 1919 sa 2:0 svladali HAŠK 1903 golovima Mamića i prinove Knezovića, slavio i Slunj

Napokon veselje i za sve malobrojnije navijače na Čavlekovom stadionu. Karlovačkim nogometašima nakon ambicioznih najava "gori pod petama" i pred sam kraj prijelaznog roka opet su posegnuli za pojačanjima i ako je suditi po prvom duelu ovog puta su i pogodili.

U susretu 12. kola 3. HNL Središte Karlovčani su ugostili zagrebački HAŠK 1903. i došli do pobjede 2:0. Goste je na samom početku susreta, već u drugoj minuti, načeo Mamić, a u 25. minuti prinova Knezović pokazao je da se na njega ne treba računati samo na stoperskoj poziciji već i u napadu i povisio na 2:0. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i tako su "u džepu" ostala tri zaista vrijedna boda.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 gostuje u Zagrebu kod momčadi Maksimira.

Uspješni su u 12. kolu, ali 4. NL, bili i Slunjani koji su ugostili Rugvicu i slavili sa 2:1. Poveli su pogotkom Paulića, gosti su brzo izjednačili preko Filipovića, no vrlo brzo je stigao još jedan gol u njihovoj mreži, no ovog puta zabili su si ga sami (Perković). U sljedećem kolu Slunj gostuje kod Tondacha u Bedekovčini.