ŽUPANIJSKI OGLED

U posljednjoj pripremnoj utakmici nogometaši Karlovca 1919 svladali Slunj sa 5:0

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone u Trećoj ligi Središte, nogometaši Karlovca 1919 svladali su županijskog suparnika Slunj sa 5:0. Nakratko se kalkuliralo da bi to mogla biti i službena kup utakmica, budući se ova dva suparnika sastaju i u četvrtfinalu Županijskog nogometnog kupa, no kako još uvijek nema dozvole da nižerangirani klubovi odigravaju i službena natjecanja ipak je bila riječ o prijateljskom ogledu.

Slunjani su se držali bolje no što pokazuje rezultat, pogotovo uzevši u obzir da su igrali bez Antonija Turkalja kao najvećeg pojačanja pristiglog upravo iz redova "plavo-bijelih". Prvo poluvrijeme bilo je 0:0, no u nastavku su Karlovčani bili znatno nadmoćniji - poveli su pogotkom Johe u 56. minuti, a potom su mrežu Slunjana tresli redom i Pausić, Čakarić, Bagarić te Carlos Olmo.