U DOBROJ FORMI

Karlovački nogometaši u Zagrebu svladali drugoligaša Dubravu sa 2:0, ali još uvijek nema "zelenog svjetla" za prvenstvo

Nogometaši Karlovca 1919 ostvarili su novu pobjedu u pripremnom razdoblju, iako sada već krajnje napeti u iščekivanju hoće li uopće i kada doći "zeleno svjetlo" za nastavak natjecanja. Jer, logike u tome da se smiju igrati prijateljske utakmice, ali ne one i natjecateljske, zaista nema ni na kojoj razini.

No, što je tu je, trenutačno je situacija takva, a Karlovčani su u ogledu s drugoligašem Dubravom (istina, u kombiniranom sastavu), pokazali da su u dobroj formi i da su dobro tempirali snagu za početak prvenstva, kojeg, međutim, nema. Slavili su sa 2:0, a oba pogotka postigao je kapetan Ivan Mamić, prvog u 39. minuti iz jedanaesterca nakon prekršaja nad Bagarićem, a drugog u 51. minuti.

Sutrašnji planirani ogled s liderom Treće lige - Sjever, Mladosti iz Ždralova, nažalost je otpao i sada je opet sve okrenuto očekivanju novih odluka iz Stožera i nadi da će prvenstvo ipak krenuti.