PET POSTOLJA

Karlovčani uspješni na paratletskom prvenstvu Hrvatske - osvojili jedno prvo, dva druga i dva treća mjesta

Predstavnici Atletskog kluba osoba s invaliditetom Karlovac imali su solidan nastup na ekipnom paraatletskom prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu. Ženska ekipa zauzela je vrlo dobro sedmo mjesto, dok je muška bila 12., a to mjesto zauzeli su i u ukupnom poretku.

U pojedinačnom natjecanju, karlovački predstavnici uspinjali su se na postolja pet puta. Najuspješnija je bila Željka Grković u kategoriji T20, koja je pobijedila u utrci na 400 metara i bila druga na 100 metara. Dva puta do postolja je stigao Marko Padežanin, koji je bio treći u bacanju kugle i na 100 metara u istoj kategoriji, dok je Izet Hasanagić zauzeo drugo mjesto u bacanju kugle za kategorije F11-F12.